KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12994592
nr 1299 4592
Akvarell
Kina, Andfåglar. Signerad. Motivet: 51x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:52:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr